rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Zimní Hankook Winter i*cept evo 4 SUV W340A 225/55 R19
225/55 R19 W340A Winter i*cept evo 4 SUV 103V XL MFS Zimné


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 321,44 | ||
| Vaša cena: | € 171,72 /ks s DPH 23% € 139,61 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Hankook |
|---|---|
| Dezén: | Winter i*cept evo 4 SUV W340A |
| Rozmer: | 225/55 R19 |
| LI: | 103 (875 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Zimné |
| EAN: | 8808563647777 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 1037663 |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | MFS |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2647810 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.