rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Letní Hankook Ventus evo K137 335/25 R22
335/25 R22 K137 Ventus evo 105Y XL MFS
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 541,22 | ||
| Vaša cena: | € 275,64 /ks s DPH 23% € 224,10 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Hankook |
|---|---|
| Dezén: | Ventus evo K137 |
| Rozmer: | 335/25 R22 |
| LI: | 105 (925 kg) |
| SI: | Y (300 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 8808563635026 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 1036815 |
| Hmotnost: | 15.34 kg |
| (ZR) |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | MFS |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | A |
| Trieda hluku: | B (73dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2544309 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


