rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Letní Michelin Primacy LTX 275/60 R22
275/60 R22 Primacy LTX 125S TPC LRE


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 622,06 | ||
| Vaša cena: | € 397,76 /ks s DPH 23% € 323,38 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Michelin |
|---|---|
| Dezén: | Primacy LTX |
| Rozmer: | 275/60 R22 |
| LI: | 125 (1650 kg) |
| SI: | S (180 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 3528702484418 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 248441 |
| Hmotnost: | 24.7 kg |
| LT |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | TPC |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | LRE |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (70dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2155365 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.