rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Letní Yokohama Geolandar H/T4 G062 265/65 R17
265/65 R17 Geolandar H/T4 116T XL RBL


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 268,65 | ||
| Vaša cena: | € 152,52 /ks s DPH 23% € 124,00 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar H/T4 G062 |
| Rozmer: | 265/65 R17 |
| LI: | 116 (1250 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4548515337663 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | S0982 |
| Hmotnost: | 16.3 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | RBL |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | D |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2562163 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.