rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Letní Dunlop Grandtrek PT5A 265/50 R22
265/50 R22 Grandtrek PT5A 112V XL


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 232,42 | ||
| Vaša cena: | € 186,05 /ks s DPH 23% € 151,26 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Dunlop |
|---|---|
| Dezén: | Grandtrek PT5A |
| Rozmer: | 265/50 R22 |
| LI: | 112 (1120 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4250427444840 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 356837 |
| Hmotnost: | 17.74 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Priľnavosť: | D |
| Trieda hluku: | B (71dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 1853393 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.