rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Letní Cooper Zeon Cross Range 265/35 R22
265/35 R22 Zeon Cross Range 102H XL MO-S NRT


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 386,00 | ||
| Vaša cena: | € 212,06 /ks s DPH 23% € 172,41 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Cooper |
|---|---|
| Dezén: | Zeon Cross Range |
| Rozmer: | 265/35 R22 |
| LI: | 102 (850 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4038526472571 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 721217 |
| Hmotnost: | 13.8 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | MO-S |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | NRT |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Priľnavosť: | A |
| Trieda hluku: | A (69dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2079081 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.