rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Zimní Hankook Winter i*cept evo 4 W340 255/35 R21
255/35 R21 W340 Winter i*cept evo 4 98W XL MFS Zimné


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 476,37 | ||
| Vaša cena: | € 244,98 /ks s DPH 23% € 199,17 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Hankook |
|---|---|
| Dezén: | Winter i*cept evo 4 W340 |
| Rozmer: | 255/35 R21 |
| LI: | 98 (750 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Zimné |
| EAN: | 8808563649108 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 1037796 |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | MFS |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (73dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2642900 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.