rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Letní Yokohama Advan Sport EV V108 245/45 R20
245/45 R20 Advan Sport EV V108 103V XL RPB
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 424,82 | ||
| Vaša cena: | € 229,69 /ks s DPH 23% € 186,74 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Advan Sport EV V108 |
| Rozmer: | 245/45 R20 |
| LI: | 103 (875 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4548515330794 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | S0579 |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | RPB |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Priľnavosť: | C |
| Trieda hluku: | A (69dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2485386 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


