rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Zimní Nokian Snowproof 3P 245/45 R18
245/45 R18 Snowproof 3P 100V XL MFS Zimné


50 ks do 3 dní |
Dostupnosť: Sklad externý: 50 ks do 3 prac. dní |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 313,67 | ||
| Vaša cena: | € 158,51 /ks s DPH 23% € 128,87 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Nokian |
|---|---|
| Dezén: | Snowproof 3P |
| Rozmer: | 245/45 R18 |
| LI: | 100 (800 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Zimné |
| EAN: | 6419440707976 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | T433760 |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Aramid |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | MFS |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | B |
| Priľnavosť: | A |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2264188 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.