rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Zimní Uniroyal WinterExpert 235/55 R18
235/55 R18 WinterExpert 100H FR Zimné
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 293,64 | ||
| Vaša cena: | € 160,80 /ks s DPH 23% € 130,73 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Uniroyal |
|---|---|
| Dezén: | WinterExpert |
| Rozmer: | 235/55 R18 |
| LI: | 100 (800 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Zimné |
| EAN: | 4024068008439 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 03637980000 |
| Hmotnost: | 11.1 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | FR |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Priľnavosť: | C |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2425901 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


