rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Letní Laufenn S Fit2 SUV LK12A 235/55 R18
235/55 R18 LK12A S Fit2 SUV 100V MFS
10 ks do 2 dní |
Dostupnosť: Sklad externý: 10 ks do 2 prac. dní |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 186,12 | ||
| Vaša cena: | € 110,45 /ks s DPH 23% € 89,80 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Laufenn |
|---|---|
| Dezén: | S Fit2 SUV LK12A |
| Rozmer: | 235/55 R18 |
| LI: | 100 (800 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 8808563655635 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 1038393 |
| Hmotnost: | 12.27 kg |
|
ĎALŠIE KUSY OBJEDNANÉ U VÝROBCA OD: 24.04.26 |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | MFS |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | A |
| Trieda hluku: | B (71dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2562184 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


