rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Univerzal Barum Quartaris 6 235/50 R18
235/50 R18 Quartaris 6 101V XL FR


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 198,35 | ||
| Vaša cena: | € 125,74 /ks s DPH 23% € 102,23 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Barum |
|---|---|
| Dezén: | Quartaris 6 |
| Rozmer: | 235/50 R18 |
| LI: | 101 (825 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Univerzal |
| EAN: | 4024063012677 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 15416080000 |
| Hmotnost: | 10.98 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | FR |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2363114 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.