rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Letní Dunlop Grandtrek AT20 225/70 R17
225/70 R17 Grandtrek AT20 108S
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 239,57 | ||
| Vaša cena: | € 191,13 /ks s DPH 23% € 155,39 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Dunlop |
|---|---|
| Dezén: | Grandtrek AT20 |
| Rozmer: | 225/70 R17 |
| LI: | 108 (1000 kg) |
| SI: | S (180 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4250427444437 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 352830 |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2487865 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


