rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Letní Yokohama BluEarth-Es ES32 225/45 R17
225/45 R17 BluEarth-Es ES32 94W XL RPB


50 ks do 10 dní |
Dostupnosť: Sklad externý: 50 ks do 10 prac. dní |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 168,69 | ||
| Vaša cena: | € 86,35 /ks s DPH 23% € 70,20 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | BluEarth-Es ES32 |
| Rozmer: | 225/45 R17 |
| LI: | 94 (670 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4548515353625 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | S2050 |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | RPB |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | A (69dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2499632 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.