rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Letní Dunlop SP Sport Maxx 050 225/40 R18
225/40 R18 SP Sport Maxx 050 88W MFS
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 133,99 | ||
| Vaša cena: | € 115,43 /ks s DPH 23% € 93,85 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Dunlop |
|---|---|
| Dezén: | SP Sport Maxx 050 |
| Rozmer: | 225/40 R18 |
| LI: | 88 (560 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4250427444758 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 356026 |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | MFS |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | C |
| Trieda hluku: | B (71dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2487897 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


