rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Zimní Uniroyal WinterExpert 215/65 R17
215/65 R17 WinterExpert 103H XL FR Zimné
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 251,14 | ||
| Vaša cena: | € 140,48 /ks s DPH 23% € 114,21 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Uniroyal |
|---|---|
| Dezén: | WinterExpert |
| Rozmer: | 215/65 R17 |
| LI: | 103 (875 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Zimné |
| EAN: | 4024068008569 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 03637760000 |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | FR |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2426707 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


