rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Univerzal Semperit AllSeason-Grip 2 215/45 R20
215/45 R20 AllSeason-Grip 2 95T XL FR
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 313,01 | ||
| Vaša cena: | € 162,32 /ks s DPH 23% € 131,97 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Semperit |
|---|---|
| Dezén: | AllSeason-Grip 2 |
| Rozmer: | 215/45 R20 |
| LI: | 95 (690 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Univerzal |
| EAN: | 4024067006528 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 03739200000 |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | FR |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (72dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2314309 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


