rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Univerzal Yokohama Geolandar A/T4 G018 205/80 R16
205/80 R16 G018 Geolandar A/T4 104T XL RPB RBL
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 216,15 | ||
| Vaša cena: | € 134,02 /ks s DPH 23% € 108,96 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar A/T4 G018 |
| Rozmer: | 205/80 R16 |
| LI: | 104 (900 kg) |
| SI: | T (190 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Univerzal |
| EAN: | 4548515352253 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | S1958 |
| Hmotnost: | 12.66 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | RPB |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | RBL |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Priľnavosť: | D |
| Trieda hluku: | B (71dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2564973 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


