rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Letní Yokohama Db Decibel E70 205/55 R16
205/55 R16 Db Decibel E70 91V


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 151,18 | ||
| Vaša cena: | € 91,08 /ks s DPH 23% € 74,05 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Db Decibel E70 |
| Rozmer: | 205/55 R16 |
| LI: | 91 (615 kg) |
| SI: | V (240 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 4548515345538 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | S1519 |
| Hmotnost: | 9.19 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | C |
| Trieda hluku: | B (70dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2611267 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.