rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Letní Laufenn S Fit2 LK12 205/45 R17
205/45 R17 LK12 S Fit2 88W XL MFS
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 153,08 | ||
| Vaša cena: | € 78,50 /ks s DPH 23% € 63,82 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Laufenn |
|---|---|
| Dezén: | S Fit2 LK12 |
| Rozmer: | 205/45 R17 |
| LI: | 88 (560 kg) |
| SI: | W (270 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Letné |
| EAN: | 8808563654737 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 1038310 |
| Hmotnost: | 8.99 kg |
| ZR |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | MFS |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | A |
| Trieda hluku: | A (69dB) |
| Priľnavosť na snehu: | |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2549222 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


