rájpneu.sk Pneumatiky 4x4 Univerzal Yokohama Geolandar A/T4 G018 175/80 R16
175/80 R16 G018 Geolandar A/T4 91S WL
Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 217,43 | ||
| Vaša cena: | € 127,22 /ks s DPH 23% € 103,43 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Yokohama |
|---|---|
| Dezén: | Geolandar A/T4 G018 |
| Rozmer: | 175/80 R16 |
| LI: | 91 (615 kg) |
| SI: | S (180 km/h) |
| Kategória: | 4x4/suv |
| Typ: | Univerzal |
| EAN: | 4548515341882 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | S1251 |
| Hmotnost: | 9.35 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | WL |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Priľnavosť: | D |
| Trieda hluku: | B (71dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2454347 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.


