rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Univerzal Falken Euro All Season AS220 Pro 175/60 R18
175/60 R18 AS220 Pro Euro All Season 85H


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 149,24 | ||
| Vaša cena: | € 126,35 /ks s DPH 23% € 102,73 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Falken |
|---|---|
| Dezén: | Euro All Season AS220 Pro |
| Rozmer: | 175/60 R18 |
| LI: | 85 (515 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Univerzal |
| EAN: | 4250427441047 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 357562 |
| Hmotnost: | 7.45 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | C |
| Priľnavosť: | B |
| Trieda hluku: | B (71dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2412605 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.