rájpneu.sk Pneumatiky Osobní Univerzal Barum Quartaris 6 165/60 R15
165/60 R15 Quartaris 6 77H


Nie je skladom |
Dostupnosť: |
||
|---|---|---|---|
| Cena výrobcu: | € 107,77 | ||
| Vaša cena: | € 73,92 /ks s DPH 23% € 60,10 bez DPH |
||
| Kúpiť množstvo: | Pridaj do košíka | ||
| Výrobca: | Barum |
|---|---|
| Dezén: | Quartaris 6 |
| Rozmer: | 165/60 R15 |
| LI: | 77 (412 kg) |
| SI: | H (210 km/h) |
| Kategória: | Osobné |
| Typ: | Univerzal |
| EAN: | 4024063012295 |
|---|---|
| Kód výrobcu (JK): | 15415750000 |
| Hmotnost: | 5.86 kg |
| Vlastnosti pneumatiky | |
|---|---|
| Zosilnená konštrukcia: | |
| M+S: | |
| 3PMSF: | |
| Ochrana ráfika: | |
| Dojazdová technológia: | |
| Homologácia: | |
| Znížený válivý odpor: | |
| Potlačenie hluku: | |
| Samozaceľujúce sa: | |
| DOT: | |
| Ostatné značenie: | |
| Energetický štítok | |
|---|---|
| Úspora: | D |
| Priľnavosť: | C |
| Trieda hluku: | B (71dB) |
| Priľnavosť na snehu: | ANO |
| Priľnavosť na ľade: | |
| EPREL: | 2362598 |
| Typ vozidla: | Osobní (C1) |
Pokud ano, tak prosím vložte svůj příspěvek.